biuro@ybt.pl
WARSZAWA
+48 22 251 90 51
POZNAŃ
+48 61 826 77 91

O Nas

Spółka Akcyjna Your Business Team (YBT S.A.) powstała z powiązania dwóch bardzo aktywnie działających na polskim rynku firm, 
Cieciórski, Wacławik Spółka Partnerska Radców Prawnych i Inkaso Hermański,
zajmujących się odzyskiwaniem i obrotem należności, doradztwem finansowym oraz obsługą prawną klientów.

Jednym z twórców spółki jest Radosław Cieciórski współzałożyciel i członek zarządu Polskiego Związku Windykacji, z wykształcenia prawnik z bogatą wiedzą z zakresu zarządzania finansami i marketingu, współautor wielu książek o tematyce prawniczej i windykacji wierzytelności. Jako ekspert uczestniczył w licznych konferencjach poświęconych tematyce windykacji wierzytelności.

Współzałożycielem jest również ekonomista i przedsiębiorca Rafał Hermański, który zarządza jednym z prężniej i dynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw windykacyjnych w kraju. Dzięki swoim działaniom wpłynął m.in. na zmiany treści ustawy o biurach informacji gospodarczej, ustawy o podatku od towarów i usług (VAT), interpretacji dot. ustawy o ochronie danych osobowych. Jest uznanym autorytetem w dziedzinie zarządzania wierzytelnościami, windykacji należności oraz negocjacji z dłużnikami. Od powstania Polskiego Związku Windykacji nieprzerwanie pełni funkcję członka zarządu.

Doświadczenia założycieli dają gwarancję wysokiej jakości oferowanych usług, a zdobyte certyfikaty i referencje pozwalają widzieć YBT S.A. jako partnera godnego współpracy i zaufania.

Wygrywamy dla
Ciebie!

Misja YBT S.A.

Wiemy, że odzyskiwanie należności i obrót nimi to bardzo trudny i skomplikowany proces. Nasza spółka skutecznie
i sprawnie odzyskuje zaległości dla klientów działając zgodnie z przepisami prawa.

Zarząd

Rafał Hermański
Prezes Zarządu
radoslaw-cieciorski
Radosław Cieciórski
Członek Zarządu

Certyfikaty

  • PZZW-rekomendacja

Partnerzy