Jeśli otrzymałeś od naszej firmy windykacyjnej wezwanie – nie zwlekaj i nie ignoruj go!

Jesteśmy przekonani, że nasze wspólne działania umożliwią Ci wyjście ze spirali zadłużenia w prosty i racjonalny sposób. Podpisanie, a następnie dotrzymanie warunków ugody na spłatę długu zapobiegnie jego wzrostowi i pozwoli na zarządzanie własnym budżetem. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom systemowym obowiązującym w naszej kancelarii windykacyjnej w prosty sposób można regulować swoje należności.

Elektroniczny dostęp do systemu 24h to:

  • wygodne i proste spłaty,
  • brak dodatkowych opłat,
  • brak prowizji za przelew,
  • możliwości spłaty za pomocą karty kredytowej lub konta bankowego.

Co więcej, dokładamy wszelkich starań, aby windykacja należności przebiegała w sposób bezpieczny. Co rozumiemy przez pojęcie bezpiecznego ściągania długów? Zależy nam na tym, aby dłużnik– kimkolwiek jest – mógł spłacać ustalone kwoty, nie narażając się na problemy z utrzymaniem płynności finansowej. Zdajemy sobie sprawę, że pracujemy na określonym budżecie, którym dysponuje podmiot, dlatego nasi specjaliści ds. windykacji zrobią wszystko, aby przedstawić Ci dogodne rozwiązanie. Dzięki takiemu podejściu nie tylko jesteśmy w stanie w prosty sposób przeprowadzić windykację długów, ale również możemy pomóc dłużnikowi pozbyć się zobowiązań.

Masz problem z dłużnikiem? Wybierz profesjonalną firmę windykacyjną działającą na terenie Warszawy i nie tylko – sprawdź nas!

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą – skontaktuj się z nami. Nasi eksperci przedstawią Ci dostępne rozwiązania i dokładnie opiszą przygotowaną ofertę. Jesteśmy przekonani, że proces windykacji należności można przeprowadzić w sposób dogodny dla obu stron.
Zapraszamy.


+48 22 251 90 51 | Pn-Pt 9:00-17:00, +48 61 826 77 91 | Pn-Pt 8:00-16:00


YBT S.A.
ul. Postępu 15c
02-676 Warszawa

lub

YBT S.A. Oddział Poznań
ul. Szelągowska 63
61-626 Poznań

7.4.33