O Nas

Spółka Akcyjna Your Business Team (YBT S.A.) łączy w sobie wiedzę i doświadczenie ekspertów z aktywnie działających na polskim rynku firm, zajmujących się odzyskiwaniem i obrotem należnościami, doradztwem finansowym oraz obsługą prawną klientów.

Założycielem spółki jest ekonomista i przedsiębiorca Rafał Hermański, właściciel i CEO Inkaso Hermański, jednego z prężniej i dynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw windykacyjnych w kraju. Dzięki swoim działaniom wpłynął m.in. na zmiany treści ustawy o biurach informacji gospodarczej, ustawy o podatku od towarów i usług (VAT), interpretacji dot. ustawy o ochronie danych osobowych. Jest uznanym autorytetem w dziedzinie zarządzania wierzytelnościami, windykacji należności oraz negocjacji z dłużnikami. Od powstania Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami nieprzerwanie pełni funkcję członka zarządu.

Doświadczenia założyciela daje gwarancję wysokiej jakości oferowanych usług, a zdobyte certyfikaty i referencje pozwalają widzieć YBT S.A. jako partnera godnego współpracy i zaufania.

Wygrywamy dla
Ciebie!

Misja YBT S.A.

Wiemy, że odzyskiwanie należności i obrót nimi to bardzo trudny i skomplikowany proces. Nasza spółka skutecznie
i sprawnie odzyskuje zaległości dla klientów działając zgodnie z przepisami prawa.

Zarząd

Rafał Hermański
Prezes Zarządu
Mariusz Hildebrand
Wiceprezes Zarządu

Certyfikaty

  • PZZW-rekomendacja

Partnerzy

7.4.20