Skutecznie i szybko odzyskujemy należności

Szanowny Kliencie, 

stanęliśmy w obliczu  niecodziennej sytuacji i zdajemy sobie sprawę, iż żadna firma, aby sprawnie funkcjonować i przetrwać ten trudny czas,  nie może sobie pozwolić na jakiekolwiek zatory płatnicze.
 
Jesteśmy firmą  zajmującą się kompleksową działalnością w zakresie windykacji i monitoringu wierzytelności na terenie Polski i obszaru Unii Europejskiej.

Funkcjonujemy z dobrym skutkiem od 20 lat na polskim i międzynarodowym rynku i pomogliśmy odzyskać płynność wielu podmiotom gospodarczym i osobom fizycznym, nie burząc ich dotychczasowych relacji handlowych.

Nie pobieramy z góry żadnych opłat wstępnych - za sprawy prowadzone na terenie naszego kraju -  za powierzone nam  do windykacji należności.

Prowizja płatna jest tylko w momencie odzyskania należności od dłużnika.

Jeśli masz jakieś wierzytelności, które pozwoliłyby Twojej firmie odzyskać lub poprawić Twoją płynność finansową, firma YBT S.A. chciałaby Ci pomóc w odzyskaniu Twoich pieniędzy i wesprzeć  w kontaktach z dłużnikami.
 
Aby to zrobić,  zachęcamy do skierowania do profesjonalnej i nie burzącej relacji handlowych windykacji, tych wszystkich spraw, w których  zależy Państwu na wsparciu Państwa wewnętrznych procesów odzyskiwania  Waszych należności.
 
Jeśli chciałbyś, abyśmy pomogli Tobie w odzyskaniu Twoich należności,  prosimy o kontakt .

Chętnie udzielimy szczegółowych informacji, jak możemy Państwu pomóc.

Skontaktuj się z nami:

Sławomir Wielgołaski
+48 515 033 288, +48 22 251 90 51,
slawomir.wielgolaski@ybt.com.pl
Wygrywamy dla
Ciebie!
7.4.33