Szukasz zaufanej firmy windykacyjnej w Warszawie? Powierz swoją sprawę YBT S.A.

Czy wiesz, że lista dłużników w Polsce to ponad 2,5 mln osób? W wielu przypadkach odzyskiwanie długów to proces, który zaburza funkcjonowanie przedsiębiorstwa lub gospodarstwa domowego, a niekiedy nawet uniemożliwia utrzymanie jego płynności finansowej. Jeśli trafiłeś na naszą stronę, prawdopodobnie również masz trudność z odzyskaniem należności. Gdy oczekiwanie na środki od dłużnika trwa zbyt długo, skorzystaj z usług windykacyjnych firmy YBT S.A. z Warszawy.

Współpraca z YBT S.A. odbywa się na jasnych warunkach – zobacz, jak działają nasze usługi windykacyjne

Dla wygody osób, których lista dłużników powiększa się o kolejne pozycje, stworzyliśmy komfortowy system. Zawieramy jedną bezterminową umowę na świadczenie usług windykacyjnych. W czasie jej trwania można skierować do windykacji dowolną ilość spraw w każdym momencie i nie tracić czasu na każdorazowe podpisywanie umów, aneksów czy innych dodatkowych dokumentów. Skontaktuj się ze specjalistą ds. windykacji w Warszawie, aby uzyskać szczegółowe informacje na ten temat.

Skup długów, wywiad gospodarczy i inne usługi windykacyjne – sprawdź naszą ofertę!

Klienci firmy windykacyjnej YBT S.A. mogą korzystać ze specjalnego panelu, dzięki któremu możliwe jest śledzenie wszystkich naszych działań. Ważną kwestią we współpracy z YBT S.A. jest fakt, że za powierzone nam do windykacji należności nie pobieramy żadnych opłat wstępnych (za sprawy prowadzone na terenie naszego kraju). Prowizja płatna jest tylko w momencie odzyskania należności od dłużnika.
Zawsze kierujemy się zasadą: bez sukcesu, nie ma wynagrodzenia.

Jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaniem z usług spółki YBT S.A. w zakresie windykacji należności, prosimy o kontakt. Chętnie udzielimy szczegółowych informacji na ten temat.

YBT S.A.
ul. Domaniewska 37/ 2.4
02-672 Warszawa
+48 22 251 90 51
biuro@ybt.com.pl

YBT S.A. Oddział Poznań
ul. Szelągowska 63
61-626 Poznań
+48 61 826 77 91
biuro@ybt.com.pl

7.4.33